بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
رسانه صهیونیستی مدعی رایزنی مخفیانه سران مصر و اسرائیل درباره غزه شد
کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر این رژیم اواخر ماه مه در مصر با «عبدالفتاح السیسی»، رئیس‌جمهور این کشور دیدار کرده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳
افزایش شمار و تنوع «آسیب‌های اجتماعی»
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به افزایش تنوع آسیب‌های اجتماعی در کشور، گفت: در این شرایط ابزارهای سنتی برای مقابله با این آسیب‌ها به کار نمی‌آید.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
تاثیر ازدواج بر تقویت جبهه مهدی یاوران
جامعه‌ای که در آن خانواده جایگاه نداشته باشد، به سمت ظهور حرکت نمی کند، زمینه‌سازان ظهور در خانواده‌ تربیت می شوند؛ راه تشکیل خانواده ازدواج است برای همین دشمن در این باره کارشکنی می کند، چون جبهه مهدی یاوران از این راه تقویت می شود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
آماده‌باش ناگهانی تیم پزشکی پادشاه عربستان و تردیدها درباره توان جسمی او برای استقبال از حجاج
کاربر عربستانی مشهور توئیتر از آماده‌باش ناگهانی در تیم پزشکی پادشاه این کشور و وجود تردیدهایی در مورد توانایی او برای استقبال از حجاج در مراسم حج خبر داد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
مردم باید نتیجه اقدامات قوه‌قضائیه را ببینند/ بررسی نکات مطرح شده در نامه آیت‌الله لاریجانی
یک عضو هیات علمی دانشگاه با اشاره به نکات مطرح شده در نامه رئیس قوه قضاییه به رهبری گفت: این یک اقدام مبارک است به شرط اینکه مسئولان قوه قضاییه برای نوشتن آیین‌نامه وقت زیادی نگیرند و مردم نتیجه را در کف خیابان و بازار ببینند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۴
با همه ظرفیت‌های کشور این شأن اقتصادی ایران نیست/ اشرارنمی‌توانند از ۱۰ الی ۱۵ کیلومتری مرزها جلوتر بیایند
وزیر کشور گفت: با همه امکانات، استعداد و ظرفیت‌هایی که در کشور است، این شأن اقتصادی ایران نیست. به‌رغم مشکلات، به لطف خدا کشور از لحاظ امنیت در شرایط بسیار خوبی است .
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۷
تقویت وظیفه پدری اساتید، لازمه بهتر شدن رابطه استاد و شاگرد است
مدیر مدرسه علمیه بقیه الله نورآباد بر ضرورت تقویت رابطه استاد و شاگرد در مدارس علمیه با توجه به فضای صمیمیت حاکم در حوزه تأکید کرد و گفت: تقویت وظیفه پدری اساتید، لازمه بهتر شدن رابطه استاد و شاگرد است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰
بازتاب سخنان رهبری در رسانه‌های جهان
بیانات روز دوشنبه مقام معظم رهبری در دیدار با هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در رسانه‌های انگلیسی‌زبان بازتاب گسترده‌ای داشت.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۳
تشکیل قرارگاه حمایت از کالای ایرانی و صنایع کوچک توسط سازمان بسیج مستضعفین
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سهم ۹۳درصدی صنایع کوچک از صنعت کشور گفت: یکی از اقدامات سازمان بسیج مستضعفین در این حوزه تشکیل قرارگاه حمایت از کالای ایرانی و حمایت از صنایع کوچک است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
قدرت ملی فراگیر جمهوری اسلامی ایران امروز در بالاترین سطح است
یک وبگاه تحلیلی نوشت: تشکیل دولت اسلامی در ایران دستاوردی جامع از انقلاب این کشور در سال 1979 بوده و ایران در حفظ منافع اصلی خود به هیچ کشوری وابسته نیست.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
دشمن با ناامیدسازی مردم در پی ایجاد التهاب است/نباید همه مشکلات را برعهده دشمن دانست
رئیس قوه قضاییه با قدردانی از مقام معظم رهبری بابت موافقت با پیشنهاد راجع به تسریع در رسیدگی به پرونده های اخلالگران در نظام اقتصادی، تأکید کرد: بر این اساس صرفاً برخی تشریفات در روند رسیدگی ها حذف شده و هیچ تغییری در ماهیت رسیدگی به جرایم و مجازات ها ایجاد نشده است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
کنگره آمریکا به دنبال «حامی تروریسم» اعلام کردن روسیه به دلیل همکاری با ایران
قانونگذاران کنگره آمریکا طرحی را پیشنهاد داده‌اند که رئیس‌جمهور این کشور را ملزم می‌کند ضمن ارائه گزارشی از نقش روسیه در سوریه، جزئیات هرگونه توافق احتمالی در نشست اخیر با رئیس‌جمهور روسیه در هلسینکی را منتشر کند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲
جنگ نخواهد شد/ هیچ آدم عاقلی با فرمول آمریکایی مذاکره نمی کند/آنها که می گویند دولت برکنار شود،نقش آفرین نقشه آمریکا هستند/برخی خطوط قرمز در
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: من نمی‌گویم تحریم‌ها اثر ندارد، اما عمده مشکلات اقتصادی اخیر مربوط به عملکردهاست و اگر عملکردها بهتر و با تدبیرتر و بهنگام‌تر و قوی‌تر باشد، تحریم‌ها تأثیر زیادی نخواهد داشت و می‌توان مقابل آن ایستاد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰
دفاع از حریم انقلاب، ولایت و آرمان‌های شهدا رسالت امروز حوزویان
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به اهمیت و ضرورت گام برداشتن در مسیر سربازی ولیعصر (عج)، گفت: در این راستا عده‌ای مدافع حرم هستند که بسیار ارزش دارد و ما طلاب باید مدافع حریم انقلاب و ولایت و آرمان‌های شهدا باشیم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
انصارالله: آمریکا مسؤول جنایت بزرگ صعده است
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن تاکید کرد، هدف قرار دادن کودکان در ضحیان جنایت بزرگ دیگری از سوی آمریکا و هم‌پیمانانش است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
جنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است و باید آرایش جنگی بگیریم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در این اوضاع که یک جنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است معتقدم باید ما نیز در بعد اقتصادی آرایش جنگی بگیریم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲
تعبیری خواندنی از امام صادق(ع) برای نماز
از امام صادق عليه السلام سوال شد: يابن رسول الله! بنده در چه ساعتى از شبانه روز به خدا نزديك است؟ و خداوند در چه موقعى به بنده اش نزديك است؟ امام فرمود: هنگامى كه ...
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
تحریم های آمریکا نمی تواند اراده مقاومت را درهم بشکند/فاجعه یمن، بزرگترین فاجعه انسانی جهان است
شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله تاکید کرد: تمامی تحریم های آمریکا و عربستان سعودی هیچ تأثیری نداشته و نتوانسته است که اراده مقاومت را در هم بشکند یا موضع مقاومت را تغییر دهد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳
لزوم برخورد قاطع دستگاه قضا با محتکران
استاد حوزه از احتکار برخی از لوازم اساسی بازار انتقاد و تصریح کرد: قوه قضاییه باید با آن دسته از کسانی که نا امنی را بر نفس بازار اسلامی مسلط می‌کنند برخورد قاطعی داشته باشد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
استاد انصاریان: بستر ظهور نبوت و طلوع امامت، عبودیت و بندگی است
استاد انصاریان گفت: بستر ظهور نبوت در انبیاء الهی و طلوع امامت در ائمه طاهرین، طبق آیات و روایات عبودیت بوده است.