نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
پیکر رزمنده مدافع حرم پس از سه سال بازگشت
یکی از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء که سه سال پیش در سوریه به شهادت رسید، به عراق بازگشت و طی مراسمی باشکوه تشییع شد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
سیاست آمریکا در برابر مقاومت اسلامی نهادینه سازی گفتمان سازش است
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: سیاست ها و دیدگاه های آمریکا در برابر جریان بزرگ و مقتدر مقاومت، همانا نهادینه سازی گفتمان سازش بوده تا بتواند به گونه ای مسیر رو به رشد جریان مقاومت اسلامی در منطقه را مهار کند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
به دنبال ترویج گفت و گو بین اندیشمندان ادیان و مذاهب هستیم/ ایران دارای پیشینه تاریخی صلح جویی بین ادیان است
خوشحالیم که مردم ایران در طول تاریخ سابقه درخشانی درحفظ صلح داشته اند و کمترین دعوا های مذهبی و دینی در کشور ما دیده می شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
بازداشت معارض بحرینی به دلیل دعوت به تحریم انتخابات
عضو سابق پارلمان بحرین از جمعیت ملی-اسلامی الوفاق بیان داشت: «من به عنوان یک شهروند بحرینی از حقوق سیاسی و مدنی محروم هستم.»
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
چشم و چراغ ملت و رسالت نظارتی آن
وقتی مسئولان در همین دنیا این‌گونه توسط خانواده‌های شهدا رصد می‌شوند ببین در روز قیامت خود شهدا برای ما چه پرونده‌ای را رو خواهند کرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲
مردم به وقف اهتمام بیشتری نمایند
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: همانگونه که در تاریخ اسلام به وقف اهمیت داده می شد، اکنون باید مردم به وقف اهتمام بیشتری نمایند و همچنین باید در حفظ موقوفات دقت و تلاش شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
محمد بن سلمان، نتانیاهو را به جنگ علیه غزه تشویق کرد
وبگاه «میدل ایست آی» نوشت: «کارگروه سعودی به بن سلمان پیشنهاد کرد که ترکیه را به هر وسیله‌ای محدود کند. از جمله اینکه به اردوغان از طریق ارائه پیشنهاد خرید سلاح از ترکیه، رشوه دهد و در اظهاراتی روابط بین ریاض و آنکارا را بستاید.»
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
مقاومت فلسطين صهيونيست‌ها را متوقف و پشيمان خواهد كرد
دبيركل دبيرخانه دائمي كنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه فلسطين تصریح کرد:‌ مقاومت فلسطين، در مرحله جديد، صهيونيست‌ها را متوقف و پشيمان خواهد كرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
گفت وگو بین ادیان باید از مفهوم اصالت خدا در ادیان ابراهیمی آغاز شود
در ادیان ابراهیمی هیچ چیزی اصالت ندارد؛ مگر اینکه بتواند خود را به خدا مستند کند. حتی انبیا و کتب آسمانی هم اصالتی نخواهند داشت، مگر اینکه ارتباط خود را با خدا اثبات کنند. تلاش همه پیامبران این بود که جهان را به اصالت بازگردانند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
گروههای فلسطینی و رژیم صهیونیستی بر سر آتش‌بس به توافق رسیدند
نیروهای مقاومت در دو روز گذشته، بیش از ۴۰۰ فروند موشک و راکت به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین در مناطق مرزی نزدیک غزه شلیک کرده‌اند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
نسل جوان با فرهنگ شهید و شهادت آشنا شوند
معاون هماهنگ کننده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خراسان جنوبی گفت: ما باید شهدای روحانی را به مردم و نسل جوان و نوجوان جامعه معرفی کنیم؛ چراکه شهدای روحانی نه تنها در عملیات‌ها و صحنه‌های جنگ حضور فعال داشتند بلکه در ایام دفاعی و پشتیبانی در سنگرها مشغول تبلیغ دین اسلام بودند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
ترامپ یک ژنرال بازنشسته را برای سفارت آمریکا در ریاض انتخاب کرد
ژنرال «جان ابی‌زید» که زبان عربی را به خوبی صحبت می‌کند، به خاطر حضور در جنگ‌های کویت، عراق و افغانستان برای کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس چهره شناخته شده‌ای است.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
اگر از ظرفیت‌های ملی درست استفاده شود مشکلات اقتصادی حل خواهد شد| برخی توانایی مقاومت مقابل توقعات استکبار را ندارند
رهبر انقلاب یکی از مشکلات کشور را عدم استفاده از ظرفیت ها دانستند و تأکید کردند: اگر از ظرفیت های ملی به‌درستی استفاده شود، قطعاً بسیاری از مشکلات کنونی اقتصاد کشور حل خواهد شد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
حرکت در مسیر اهداف امام زمان(عج) چاره رفع مشکلات است
مرجع عالیقدر جهان تشیع با تاکید بر لزوم تنظیم حرکت مسلمین همسو با مقاصد و اهداف امام زمان(عج)، گفت: باید از هر نوع فعالیت عوامانه که با قداست امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) منافات دارد، پرهیز کرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
بانوان مسلمان در بریتانیا، گروه داوطلبان «عیادت از بیماران» تشکیل دادند
یک گروه داوطلبان مسلمان در بریتانیا که به بیمارستان های کویینز و کینگ جرج در ایلفورد سر می زنند، از بیماران به ویژه بیماران مسلمان عیادت کرده و به آن ها قوت قلب و حمایت عاطفی می دهند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
نهادهای علمی و اجرایی باید نسبت به اغفال در برابر مسائل جمعیت و خانواده پاسخگو باشند
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بسیاری از نهادهای علمی و اجرایی کشور باید در برابر خدا نسبت به اغفال درباره مسائل جمعیت و خانواده در ایران پاسخگو باشند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
حضور روحانیان در بین مردم بالاترین تبلیغ است
آیت الله طه محمدی با بیان این که حضور روحانیان در بین مردم می تواند بالاترین تبلیغ برای تشیع باشد، گفت: دشمن بارها گفته است که باید کاری کنیم تا مردم لباس روحانیت را فقط در موزه ها ببینند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲
سیاستمدار هندی تهدید کرد نام مسجد را به نام خدایگان هندو تغییر می دهد
درحالی که مسلمانان از تغییر نام های اسلامی شهرها و روستاها در هند عصبانی هستند، یک سیاستمدار هندو آن ها را تهدید کرده که اگر ساکت نشوند نام مساجد نیز تغییر می یابد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
با توجه به تحولات جمعیتی رژیم صهیونیستی تا ۲۰ سال دیگر نابود می شود
یک کارشناس مسائل جمعیتی با اشاره به تحولات جمعیتی در فلسطین اشغالی گفت: ۲۰ سال دیگر نقطه مرگ محتوم رژیم غاصب صهیونیست است.