نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
ایستادن در برابر منافقان مدرن «جهاد کبیر» است/ مشکل کشور ضعف مدیریت ها است/ خطر نفوذ دشمن در صف انقلابیون
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان این که امروز نفوذ در صفوف انقلابیون برنامه دشمن است، گفت: ایستادن در برابر منافقان مدرن «جهاد کبیر» است و باید از نفوذ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و امنیتی صحبت کنیم، آنها به کمترین چیزی جز اضمحلال انقلاب اسلامی راضی نمی شوند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۱
نهج البلاغه کتاب حقوق بشر است
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که با توسل به قرآن و نهج البلاغه است که انسان به رشد فکری و عقلی می رسد گفتند: نهج البلاغه کتاب حقوق بشر است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰
شبهه آفرینی و شهوت گستری؛ دو راهبرد شبکه های اجتماعی ضددینی
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: شبکه های اجتماعی و شبکه های بی دینی که رسانه را در اختیار دارند، شیطان بوده و بلندگوهایی هستند که از استعمار علیه دین تغذیه می شوند یعنی دلار می گیرند و علیه دین تبلیغ می کنند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴
ویژگی های مبلغ موفق امروزی
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که مبلغان باید حضوری مستمر و پررنگ در جامعه داشته باشند، گفت: مبلغان دینی اگر منزوی باشند نمی توانند در ترویج و گسترش مفاهیم دینی در جامعه موفق عمل کنند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۶
رشته اخلاق پزشکی در حوزه علمیه ایجاد شود / در سطح بین‌المللی در زمینه سلامت حرف جدید داریم
رئیس مدرسه عالی قرآن و حدیث المصطفی(ص) با بیان این که بحث اخلاق پزشکی مبتنی بر قرآن و سنت باید مورد توجه قرار گیرد گفت: رشته اخلاق پزشکی توسط حوزه علمیه ایجاد شود و موارد متعددی است که می‌تواند به رشته تبدیل شود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
تفکر تکفیری بر خلاف تمام ضروریات اسلام است/ افراط‌گرایان امروزی ادامه دهنده خوارج نهروان هستند
حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی با ارسال پیامی به نشست «هم اندیشی برای مبارزه با افراطی‌گری» در کابل اظهار داشتند: بحمدالله سیطره گروه‌های تکفیری از نظر نظامی در بیشتر کشورهای اسلامی نابود شده است و امیدواری وجود دارد که ترورهای کور این گروه‌ها در افغانستان نیز به زودی پایان یابد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
احیاء فاطمیه، احیاء اسلام و همه ارزش های دینی است
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: جامعه تا فاطمی نشود، علوی،حسینی و مهدوی نمی شود، باید دنبال شناخت بانوی اول جهان باشیم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
استراتژی و اقتصاد کلان به فقه کلان نیاز دارد
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب گفت: جامعه واحد پایبند به میثاق اطاعت و نصرت هستند و سرنوشت واحد دارند. جامعه اروپایی نیز ولایت بر انفس و اموال دارند تفاوت ما با دیگر حکومت‌ها این است که ولیّ ما خدا است و جز خدا کسی حق چنین فرمانی را ندارد و ولایت رسول الله(ص) نیز ولایت خدا است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
افراد ظالم نمی توانند به مقام امامت و ولایت برسند
پس از پیامبر اکرم(ص) افرادی که به حضرت زهرا سلام‌الله علیها ظلم کرده و ایشان را به شهادت رساندند خود را خلیفه و ولی مردم معرفی کردند درحالی که مطابق آیات قرآن کریم افرادی که ظالم هستند نمی‌توانند به درجه امامت و ولایت برسند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰
باید با زبان قرآن با جهان اسلام به تعامل همه جانبه برسیم
مدیر جامعه الزهرا(س) با اشاره به اهمیت فهم مرجعیت قرآن، زبان قرآن را بهترین راه ایجاد فهم مشترک در ارتباطات بین مسلمانان دانست.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۴
کنترلی بر فضای مجازی در کشور ما وجود ندارد/اختلاف نظرهای موجود در کشور مبنایی است
عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: فضای مجازی در کشورهای مقتدر شرق و غرب کنترل‌شده است اما در کشور ما بر مسئله فضای مجازی و نظارت بر آن کنترلی وجود ندارد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸
فلسفه امر به معروف و نهی از منکر دوستی و محبت است / بی توجهی به قانون بدترین منکر است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: دشمنان و استعمارگران در هر جامعه ای که نفوذ کردند هدفشان تاثیر گذاشتن روی دین و اسلام جامعه بوده است و میخواهند در جامعه امر به معروف و نهی از منکر را از بین ببرند که جامعه در دست خوشان باشد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳
شیعه کامل‌ترین دستورات دینی را درباره سلامت دارد/ ۳۰ بهمن؛ آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی« فقه و سلامت»
رئیس همایش ملی« فقه و سلامت» در خراسان شمالی گفت: مذهب شیعه یکی از مترقی‌ترین و کامل‌ترین دستورات دینی را درباره سلامت دارد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
ملت بحرین چیزی به نام شکست و سرسپردگی نمی‌شناسد
معاون دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین گفت: ملت بحرین چیزی به نام شکست و سرسپردگی نمی‌شناسد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
مردم در اطاعت از ولی فقیه و حفظ نظام وحدت کلمه دارند
دبیر شورای نگهبان گفت: مردم هميشه پاي انقلاب خود ايستاده‌اند و ضمن تحمل سختي‌ها، در حفظ نظام، انقلاب و اطاعت از ولي فقيه، وحدت کلمه دارند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
ایران حامی استقلال كشورهای منطقه است
مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل گفت: ما به عنوان یك كشور مهم منطقه اجازه نخواهیم داد كه كشورهای همسایه و دوست ما به این سرنوشت لیبی دچار شوند و استقلال و تمامیت ارضی آنها دچار تزلزل شود و از این رو از آنها حمایت می كنیم.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴
تولید بیش از ۲۰۰ هزار عنوان کتاب دینی در انقلاب | هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند جایگزین کتاب شود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تولید بیش از ۲۰۰ هزار عنوان کتاب حوزه دین در دوران انقلاب خبر داد و تأکید کرد که هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند جایگزین کتاب شود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
انقلاب اسلامی الگویی برای ملت های آزاده است/ ایران خواب را از چشمان رژیم صهیونیستی ربوده است
شیخ همام حمودی انقلاب اسلامی ایران را معجزه ای در برابر سلطه قدرت های بزرگ دانست و از کشور های منطقه خواست همچون ایران روابطشان را با عراق ارتقا دهند.