بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰
آیا با ظهور دین جدیدی آورده می شود؟!
اين درست نيست که بگوییم آن حضرت(عج) دين جديدى مى آورد، بلكه او همه را به دين واقعى و سيره و سنت پيامبر (صلی الله علیه وآله)  و اهل بيت پاك او دعوت مى كند و حتى در قضاوت و حكمرانى نيز چنين عمل مى كند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰
ساخت ۱۰ مسجد و خانه عالم/ حمایت از زلزله زدگان/ اجرای برنامه برای کودکان و نوجوانان
مدیر گروه جهادی تبلیغی مرصاد به ساخت مسجد و خانه عالم در شهرستان های مرزی استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: به توفیق الهی با حمایت های مردمی و خیّرین، موفق به ساخت ۱۰ مسجد و خانه عالم در شهرستان های اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب و گیلان غرب شده ایم.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
جسارت سیما جای تحسین دارد
یکی از مهمترین موضوعات، در سریال «سر دلبران»، نقش روحانیت و باورهای سنتی مردم است که جسارت سیما در طرح موضوعی این چنین مهم واقعا جای تحسین دارد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹
هیچ کتاب بومی درباره اخلاق نظامی ننوشته‌ایم/ غفلت از بیان ناگفته‌ها در مجامع بین‌المللی
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش و رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش اظهار کرد: متاسفانه به موضوعات فرعی پرداختیم و از اصل که بیان حرف‌های ناگفته ما در مجامع بین‌المللی است غفلت کردیم.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
کارگاه رؤیت‌ هلال شوّال در جوار سیدالکریم
مرکز نجوم و علوم نوین حرم حضرت عبدالعظیم(ع) کارگاهی با عنوان بررسی رؤیت‌پذیری هلال ماه شوّال ۱۴۳۹ برگزار می‌کند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
ارایه گزارش ناقص از نازل‌ترین و بی‌اهمیت‌ترین بخش تلگرام به مسئولان کشور/ ادامه راه با نسخه‌های فارسی تلگرام سودی ندارد
بزرگ‌ترین سیستم رصدی تلگرام از سال 95 در حال ذخیره، تحلیل و رصد تلگرام است و از مطالب کانال‌های عمومی، گزارش وضعیت تهیه می‌کند و با تعمیم ناقص آمار کانال‌ها به کل محتوای تلگرام و ترسیم تصویری غیرواقعی، مسئولان را به اشتباه می‌‌‌اندازد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸
شرح دعای روز بیست‌وهفتم ماه مبارک رمضان
در دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان از خدا می خواهیم "ای خدا، برتری فضیلت شب قدر را روزی‌ام کن"؛ در روایات، راجع به شب قدر اختلافاتی وجود دارد. برخی اولیاء، تمام سال را احیاء می‌گرفتند تا آن شب قدر که معلوم نیست چه وقت است را درک کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
زکات فطره امسال چقدر پرداخت کنیم+ پاسخ ۹ مرجع تقلید
زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع، برابر با ۸ هزار تومان معادل ۳ کیلوگرم گندم یا ۲۰ هزار تومان معادل ۳ کیلوگرم برنج اعلام شده است که خانواده‌ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می‌کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
واردات ۲ هزار میلیارد تومان کالا از مناطق آزاد برای ۶ ماه مجاز شد + سهمیه مناطق
چند روز پیش سهمیه مناطق آزاد برای واردات کالای همراه مسافر به میزان ۳۰۵ میلیون دلار مصوب شد که به نظر می‌رسد، واردات بی‌برنامه با شعار سال حمایت از تولید داخل و رونق اشتغال در تناقض قرار دارد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
برگزاری «شبی با خاطره‌ها» در موزه عبرت
در چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی، موزه عبرت ایران مراسم یاد سال‌های صبر و مقاومت را با حضور جمعی از زندانیان سیاسی قبل از انقلاب برگزار کرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
برگزیدگان مسابقات بین‌المللی قرآن الجزایر اعلام شدند
نفرات برتر پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی حفظ، تجوید و تفسیر قرآن جایزه الجزایر اعلام شدند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
تفاوتی میان زنان و مردان در اسلام در فعالیت های اقتصادی وجود ندارد
اسلام، رعایت عدالت را حتی برای دشمنان مورد تاکید قرار می دهد،حال آیا این مکتب حقوق بشر را رعایت می کند یا دولت آمریکا و دول غربی که هرروز برای فروش جنگ افزار هایشان در نقطه ای فتنه و جنگ برپا می کنندو حقوق مظلومان و بی پناهان را از بین می برند و نفوس انسانی را قتل عام می کنند و به صغیر و کبیر رحم نمی ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹
بانک‌ها به وظایف شرعی خود عمل نمی‌کنند/ تا مسئله بانکداری در این مملکت حل نشود، مشکلات اقتصادی پابرجاست
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ابراز تأسف از اینکه بعضی از بانک ها به وظایف شرعی عمل نمی کنند، گفتند: بنده معتقدم هنوز مسئله بانکداری در این کشور حل نشده است؛ باید فکری برای بانک ها کرد و تا مسئله بانک در این مملکت حل نشود، اقتصاد ما همچنان نابه سامان خواهد بود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷
مسئله شفاعت در قرآن و اسلام قطعی است/ شفاعت موجب مغفرت و رحمت می‌شود
حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه شفاعت مسئله قطعی اسلامی است، گفتند: بنده مشاهده نکردم از فرق مسلمانان، کسی شفاعت پیامبر و اسباب شفاعت را منکر باشد، این یک مسئله قطعی در قرآن است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
کیفیت اجرای عدالت در دولت کریمه حضرت حجت(عج)
تفاوت عمده ميان مكتب اسلام با ساير مكاتب در اين جهت (عدالت) اين است كه اسلام، معنويت را پايه و اساس عدالت مى شمارد. حساسيتى كه اسلام در زمينه عدالت و تركيب آن با معنويت اسلامى از خود نشان مى دهد در هيچ مكتب ديگرى نظير و مانند ندارد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳
میزان زکات فطره از سوی آیت الله نوری همدانی اعلام شد
دفتر آیت الله نوری همدانی با صدور اطلاعیه‌ای میزان زکات فطره بر اساس نظر این مرجع تقلید را اعلام کرد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷
تواصی به حق و صبر؛ دو پیش‌شرط تحقق عدالت/ تأکید امام(ره) بر اجرای مساوات میان مردم و حاکمان
معاون فرهنگی قوه قضائیه در رابطه با اجرای عدالت در جمهوری اسلامی گفت: در حکومتی که مردم و حاکمان عادلانه رفتار کنند، قوانین به خوبی اجرا می‌شود و مساوات و برابری میان همه برقرار می‌شود. همچینن در اندیشه امام خمینی(ره)، عدالت شاخص اصلی اسلامیت و درستی عمل به‌شمار می‌رود، لذا برای تحقق آن باید تواصی به ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
ویژگی های ظاهری حضرت حجت(عج) در کلام امام صادق(ع)
بنابر گفتاری که از امام صادق(ع) روایت شده، ویژگی های ظاهری حضرت مهدی(عج) پس از ظهور مشخص شده که می تواند به شناخت ایشان کمک کند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
راه‌حل منطقی ایران برای مسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس افزودند: همیشه گفته‌ایم برای تعیین نوع حکومت در کشور تاریخی فلسطین باید براساس شیوه‌ای که همه جهان قبول دارد به افکار عمومی مراجعه کرد و از همه فلسطینیان واقعی اعم از مسلمان و یهودی و مسیحی که حداقل ۸۰ سال ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
راه کارهای آیت الله بهجت برای رفع سوء ظن و ریا
گاهی اوقات در عبادات ریا می کنم و بعداً سخت رنج می برم، علاج آن چیست؟ بسمه تعالی، علاج این است که ریا بکند، ولی اگر در مقابل شاه و گداست، ریا برای شاه بکند؛ فافهم إن کنت من أهله.