نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
برخی افراد با صحبت های جذاب به دنبال انحراف افکار جوانان هستند
دانش آموزان مواظب افکار و سخنرانی های انحرافی باشند؛ بعضی از این افراد با صحبت های جذاب خود تنها به دنبال فریب و انحراف افکار جوانان هستند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳
آمریکا پسر سیدحسن نصرالله را تحریم کرد
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد: وضعیت حزب‌الله لبنان مورد بررسی قرار گرفته است و این گروه از منظر واشنگتن همچنان یک «سازمان تروریستی خارجی» تلقی می‌شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
مقاومت در یمن از شعارهای خود دست نخواهد کشید
نماینده گروه‌های مقاومت یمنی گفت: گروههای مقاومت در یمن تا اخرین قطره خون خود ایستاده اند و حتی یک لحظه از شعارهای خود دست بر نخواهند داشت.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
بعد از ظهور منجی همه بشریت خدا را به یک نام یاد خواهند کرد
اندیشمند کلیمی گفت: در آیین ما در بخش چهاردهم کتاب زکریا مطلبی آمده که بعد از ظهور منجی، همه بشریت خدا را با یک نام و به یک شکل یاد خواهند کرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
سیاست «آبنبات چوبی» و هموار کردن مسیر «معامله قرن» | هم پیالگی عربستان و رژیم صهیونیستی علیه «ایران»
رژیم صهیونیستی با در پیش گرفتن سیاست آبنبات چوبی درصدد است تا با معرفی ایران به عنوان دشمن امت اسلامی مسیر سازش و اجرایی شدن معامله قرن را فراهم سازد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
عربستان مسئله فلسطین را از اولویت خارج کرده است
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران گفت: عربستان سعودی حذف موضوع فلسطین را در دستور کار اولویت های جهان اسلام قرار داده است.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
زمان ظهور مخفی مانده تا عبد از غیر عبد مشخص شود
مرجع تقلید عالم تشیع با بیان اینکه زمان ظهور مخفی مانده تا عبد از غیر عبد مشخص شود، گفت: اینکه جامعه به اینجا رسیده که فکر می کنند هر چه گناه کنند، ظهور هم نزدیک تر خواهد شد! برای آن است که درباره ظهور تبیین درست صورت نگرفته است.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
پیکر رزمنده مدافع حرم پس از سه سال بازگشت
یکی از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء که سه سال پیش در سوریه به شهادت رسید، به عراق بازگشت و طی مراسمی باشکوه تشییع شد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
سیاست آمریکا در برابر مقاومت اسلامی نهادینه سازی گفتمان سازش است
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: سیاست ها و دیدگاه های آمریکا در برابر جریان بزرگ و مقتدر مقاومت، همانا نهادینه سازی گفتمان سازش بوده تا بتواند به گونه ای مسیر رو به رشد جریان مقاومت اسلامی در منطقه را مهار کند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
به دنبال ترویج گفت و گو بین اندیشمندان ادیان و مذاهب هستیم/ ایران دارای پیشینه تاریخی صلح جویی بین ادیان است
خوشحالیم که مردم ایران در طول تاریخ سابقه درخشانی درحفظ صلح داشته اند و کمترین دعوا های مذهبی و دینی در کشور ما دیده می شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
بازداشت معارض بحرینی به دلیل دعوت به تحریم انتخابات
عضو سابق پارلمان بحرین از جمعیت ملی-اسلامی الوفاق بیان داشت: «من به عنوان یک شهروند بحرینی از حقوق سیاسی و مدنی محروم هستم.»
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
چشم و چراغ ملت و رسالت نظارتی آن
وقتی مسئولان در همین دنیا این‌گونه توسط خانواده‌های شهدا رصد می‌شوند ببین در روز قیامت خود شهدا برای ما چه پرونده‌ای را رو خواهند کرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲
مردم به وقف اهتمام بیشتری نمایند
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: همانگونه که در تاریخ اسلام به وقف اهمیت داده می شد، اکنون باید مردم به وقف اهتمام بیشتری نمایند و همچنین باید در حفظ موقوفات دقت و تلاش شود.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
محمد بن سلمان، نتانیاهو را به جنگ علیه غزه تشویق کرد
وبگاه «میدل ایست آی» نوشت: «کارگروه سعودی به بن سلمان پیشنهاد کرد که ترکیه را به هر وسیله‌ای محدود کند. از جمله اینکه به اردوغان از طریق ارائه پیشنهاد خرید سلاح از ترکیه، رشوه دهد و در اظهاراتی روابط بین ریاض و آنکارا را بستاید.»
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
مقاومت فلسطين صهيونيست‌ها را متوقف و پشيمان خواهد كرد
دبيركل دبيرخانه دائمي كنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه فلسطين تصریح کرد:‌ مقاومت فلسطين، در مرحله جديد، صهيونيست‌ها را متوقف و پشيمان خواهد كرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
گفت وگو بین ادیان باید از مفهوم اصالت خدا در ادیان ابراهیمی آغاز شود
در ادیان ابراهیمی هیچ چیزی اصالت ندارد؛ مگر اینکه بتواند خود را به خدا مستند کند. حتی انبیا و کتب آسمانی هم اصالتی نخواهند داشت، مگر اینکه ارتباط خود را با خدا اثبات کنند. تلاش همه پیامبران این بود که جهان را به اصالت بازگردانند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
گروههای فلسطینی و رژیم صهیونیستی بر سر آتش‌بس به توافق رسیدند
نیروهای مقاومت در دو روز گذشته، بیش از ۴۰۰ فروند موشک و راکت به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین در مناطق مرزی نزدیک غزه شلیک کرده‌اند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
نسل جوان با فرهنگ شهید و شهادت آشنا شوند
معاون هماهنگ کننده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خراسان جنوبی گفت: ما باید شهدای روحانی را به مردم و نسل جوان و نوجوان جامعه معرفی کنیم؛ چراکه شهدای روحانی نه تنها در عملیات‌ها و صحنه‌های جنگ حضور فعال داشتند بلکه در ایام دفاعی و پشتیبانی در سنگرها مشغول تبلیغ دین اسلام بودند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
ترامپ یک ژنرال بازنشسته را برای سفارت آمریکا در ریاض انتخاب کرد
ژنرال «جان ابی‌زید» که زبان عربی را به خوبی صحبت می‌کند، به خاطر حضور در جنگ‌های کویت، عراق و افغانستان برای کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس چهره شناخته شده‌ای است.