نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱
تشکیل محور مقاومت از تلاش های نظامیان برای حرکت به سوی ظهور است
سردار وحیدی با بیان اینکه امروز تشکیل محور مقاومت یکی از جلوه های تلاش نظامیان برای قدم برداشتن در مسیر ظهور است، گفت: فروپاشی رژیم صهیونیستی، از پیش بینی های قبل از ظهور است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
اعتراض مسلمانان و مسیحیان بیت المقدس، به خاموش کردن صدای مساجد
شورای اسلامی مسیحی حامی قدس توطئه جدید صهیونیست ها برای محدودسازی پخش اذان از بلندگوهای مساجد در بیت المقدس را «یک جنایت نژادپرستانه و خطرناک و حرکتی افراط گرایانه علیه اماکن مقدس» نامید.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
تحلیل آیت الله حسینی بوشهری از پیامدهای سوء تدبیر مسئولین
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: اگر مردم به دلیل سوء تدبیرهای مسئولین دچار سرخوردگی شوند، یک تهدید جدی برای نظام اسلامی بوده و روحانیت باید در زمینه حل شکاف بین مردم و نظام اسلام کار کرده و جلوی بی توجهی مردم نسبت به ناهنجاری ها را بگیرند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
چگونه انسان با گفتن یك جمله «لا اله الاّ اللّه» رستگار مى ‏شود؟
در روایت آمده است: «قولوا لا اله الاّ اللّه تفلحوا» (بحار، ج ۱۸، ص‏۲۰۲) امّا مراد از آن تنها حركت زبان نیست، بلكه عقیده به توحید است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳
راهپیمایی مسلمانان کشمیر علیه هتک حرمت مسجد جامع توسط داعش
مسلمانان کشمیر روز گذشته به رهبری میرواعظ عمر فاروق از رهبران حزب حریت، با برگزاری راهپیمایی اعتراض آمیز، هتک حرمت مسجد جامع سرینگر، توسط برخی اوباش داعشی را به شدت محکوم کردند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۲
حضور مردم موجب ثمربخشی فعالیت‌های دینی می‌شود
نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: زمانی حرکت‌های دینی اثرگذار و نتیجه‌بخش خواهند شد که مردم در آن ورود کنند و اهداف را پیش برند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
مردم گرفتار گرانی، بیکاری و سختی های فراوانی هستند/ افکار فقهی امام خمینی(ره) موردتوجه قرار گیرد
معتقدم در حوزه علمیه باید افکار فقهی امام خمینی(ره) موردتوجه قرار گیرد، چرا که نوآوری های فقهی ایشان بسیار قابل تامل بوده و اسلام ناب محمدی را به عرصه زندگی آوردند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴
نفوذ در حوزه های علمیه راهبرد مدعیان دروغین است/ تنها ولایت فقیه می تواند کشتی به گل نشسته جهان اسلام را نجات دهد
پژوهشگر مهدویت با بیان این‌که مدعیان دروغین مهدویت شامل سه دسته خل، شیاد و جاسوس هستند،گفت:دسته سوم(جاسوس)خطرناک‌ترین این افراد هستند که بایستی بسیار هوشیارانه در مقابل آن‌ها عمل کنیم
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
سه اقدام جدید آمریکا برای حمایت از بحرین در برابر ایران
یک روزنامه آمریکایی برای حمایت از رژیم بحرین در برابر آنچه که خطر ایران خوانده شده است، خواستار سه اقدام جدید آمریکا در این ارتباط شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
گزارش تصویری: دیدار رئیس و مسئولان موسسه آینده روشن با رئیس جامعه المصطفی العالمیه
دیدار رئیس و مسئولان موسسه آینده روشن با رئیس جامعه المصطفی امروز پنجشنبه 13 دی 97 در دفتر ایشان انجام شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
بازدید حجت السلام والمسلمین قرائتی از موسسه آینده روشن
حجت السلام و المسلمین قرائتی از موسسه آینده روشن بشریت قم بازدید کرد و با مسئولین و اعضای هیئت علمی این مرکز به گفت و گو پرداخت.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
طلایه‌داران همیشه زنده‌اند/ برای امیرمسعود شایسته طهرانی
امیر مسعود شایسته طهرانی از نادر جانبازان با وضعیت نخاعی بود که دردهایی استثنایی داشت، ولی از سالی که در شهرک ابوذر با دیگر جانبازان زندگی جمعی را آغاز کردیم همان تغییر «بشره فی وجهه و حزنه فی قلبه» را در سیما و رفتار او می توانستی ببینی.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
بصیرت هم افق شدن با دید الهی است
واص، اوج ماموریت خود را رسیدن به نقطه «قل» یعنی اهل منبر بودن و «قولوا للناس حسنا» مردم را در حوزه ملی تعریف کردن می دانند در حالی که ولیّ خدا ماموریت خود را در ابلاغ و مخاطبان خود را تا حد ملائکه می بیند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
دیدار نمایندگان آیت الله سیستانی با خانواده‎های شهدا
نمایندگان دفتر حضرت آیت الله سیستانی با خانواده های شهدای استان قادسیه عراق دیدار کردند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
میانگین سنی استانداران ۸ سال کاهش یافت
سخنگوی وزارت کشورگفت: با تصویب اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان ما مکلف شدیم در مهلت مقرر ۱۴ استاندار، ۱۱ معاون استاندار، ۵ فرماندار، ۱۲ نفر از مدیران ستاد وزارت کشور و ۱۲ نفر هم از مدیران ستاد استانداری‌های سراسر کشور را که مشمول ممنوعیت مقرر در این قانون بودند با افراد جدید جایگزین کنیم.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
نکات اخلاقی و عملی سوره حمد
نشست اخلاقی با موضوع نکات اخلاقی و عملی سوره مبارکه حمد، با سخنرانی حجت الاسلام مرتضوی پناه و با حضور طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
راه‌اندازی مدرسه حکمرانی و سیاست‌گذاری توسط بسیج اساتید
رئیس سازمان بسیج اساتید از راه اندازی مدرسه عالی حکمرانی و سیاستگذاری در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: بسیج اساتید با راه اندازی این مدرسه به دنبال تربیت سیاستمدار است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
فضای مجازی منبر جهانی برای ارائه معارف ناب اسلامی است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر ضرورت فعالیت طلاب پایه چهار به بالا در فضای مجازی، گفت: استفاده درست از فضای مجازی می‌تواند به‌عنوان منبری جهانی در راستای ارائه معارف اسلام ناب محمدی عمل کند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
برگزاری دوره آموزشی نقد مدعیان دروغین مهدویت
دوره آموزشی نقد مدعیان دروغین مهدویت در مشهد برگزار شد.