نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
هرکشور عربی که وارد سوریه شود اشغالگر است
شیخ دعموش گفت: ورود هرگونه نیروی نظامی عربی به سوریه بدون اجازه حکومت قانونی سوریه به معنای اشغالگری است و همچون اشغالگران با آنها برخورد خواهد شد.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵
استکبار جهانی در سوریه به دنبال تکرار تاریخ عراق است
حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری حمله آمریکا و متحدانش به سوریه را به شدت محکوم کرد و گفت: استکبار جهانی در سوریه دنبال تکرار تاریخ عراق هستند، حمله به سوریه حمله به سالمیت یک کشور است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
گزارش تکان دهنده انجمن حقوق بشر بحرین از نقض حقوق بشر در این کشور
انجمن حقوق بشر بحرین اعلام کرد در ماه مارس گذشته ۱۶۶۸ مورد نقض حقوق بشر را به ثبت رسانده است که شامل بازداشت غیر قانونی، حمله به منازل، محاکمه غیر عادلانه، سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز، محدود ساختن آزادی جابجایی، جلوگیری از نماز جمعه، ربودن افراد، شکنجه و بدرفتاری و سلب آزادی دینی می شود.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
آیت الله العظمی بشیر نجفی بر اهمیت آشنایی مسلمانان غرب با سیره اهل بیت (ع) تاکید کردند
آیت الله بشیر نجفی در دیدار نماینده های خود در غرب بر اهمیت پیگیری امور اقلیت های مسلمان در غرب و تقویت ارتباط آنان با اندیشه اهل بیت علیهم السلام تاکید کردند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹
دستیابی به برخی آثار مسیر امام حسین(ع) از مکه تا کربلا
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» مرکز پژوهش ها و تحقیقات کربلا وابسته به آستان مقدس حسینی اعلام کرد: به برخی آثار مربوط به مسیر سفر امام حسین(ع) از مکه تا کربلا دست یافته است. عبدالامیر قریشی مدیر مرکز کربلا در این زمینه گفت: کمیته ناظر بر این پروژه منزل های مسیر امام ...
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
دختران جوان در غرب به خواست خود حجاب بر سر می‌کنند
در پی تلاش برخی از ارکان حکومتی اتریش و برخی از ایالات آلمان مبنی بر ایجاد محدودیت برای حجاب دختران نوجوان، رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه این مسئله را محکوم کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
هدف اصلی حمله آمریکا به سوریه تامین امنیت رژیم غاصب اسرائیل است
حجت الاسلام و المسلمین سید ساجد علی نقوی سرپرست شورای علمای شیعه پاکستان در بیانیه ای ضمن محکوم نمودن حملات آمریکا به سوریه گفت: هدف اصلی حمله آمریکا و متحدانش به سوریه تامین امنیت رژیم غاصب و نامشروع اسرائیل و از میان برداشتن موانع پیش روی این رژیم است
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰
جنگ ما با تروریسم تکفیری ادامه دارد/ با رژیم اسرائیل تا آزادی فلسطین مبارزه می کنیم
جبهه عمل اسلامی لبنان در نشستی با حضور شیخ زهیر جعید هماهنگ کننده این جبهه و عمر عندور نامزد انتخابات پارلمان لبنان و اعضای شورای مدیریت، تاکید کرد: جنگ ما با دشمن غاصب صهیونیستی، جنگی گسترده است که تا آزادی فلسطین، تمامی اراضی اشغالی عربی و بازگشت حق به اهل آن پایان نمی یابد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۵
مسیحیت تبشیری جامعه اسلامی مصر را تهدید می کند
استاد دانشگاه الازهر مصر نسبت به خطر تبشیر مسیحیت در مصر که از سوی جامعه ده میلیونی قبطی های این کشور حمایت می‌شود هشدار داد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۶
«تقریبا هیچ»؛ تحلیل رسانه‌های صهیونیستی از نتیجه حمله موشکی به سوریه
با بررسی تحلیل رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس علیه اهدافی در خاک سوریه، می‌توان دو کلمه برای توصیف آن نتیجه‌گیری کرد: «تقریبا هیچ!»
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱
واکنش ایران به بیانیه پایانی اجلاس سران اتحادیه عرب
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: مایه تاسف است اتحادیه عرب ظرفیت های خود را صَرف اتهامات و تلاش های فرسایشی و باطل می کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶
سختی تحصیل را تحمل کرده و به مسئولیت تبلیغی خود در کشورتان عمل کنید
حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم در دیدار جمعی از طلاب آفریقایی حوزه علمیه نجف اشرف آنان را به توکل به خداوند متعال، ارتباط با او، تحمل سختی ها و خستگی های تحصیل و عمل به وظیفه تبلیغاتی هنگام بازگشت به کشورشان توصیه کردند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
برخی دولت های اسلامی در حمله به سوریه برگ ننگی به نام خود ثبت کردند
مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای ضمن محکوم نمودن حمله موشکی غرب به سوریه تصریح کرد: جای بسی تاسف است که برخی دولت های اسلامی با این جنایت آشکار همراهی و آنرا تایید کرده و برگ ننگی را در تاریخ به نام و یاد خود ثبت کرده اند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰
مدعيان عرب درمورد تجاوز ائتلاف آمريكايى به سوريه اعلام موضع كنند
سیدهاشم الموسوی در واکنش به حمله تجاوزکارانه سحرگاه شنبه علیه کشور سوریه، اقدام آمریکا و متحدانش را "حماقت" توصیف کرد و گفت: هرکس ادعای عرب و مسلمان بودن می‌کند، باید موضع خود را به‌وضوح و به ‌صراحت در مورد هجوم تروریستی مثلث آمریکایی ـ انگلیسی ـ فرانسوی علیه سوریه اعلام کند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
محور مقاومت به تجاوز سه گانه به سوریه پاسخ خواهد داد
تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه خود گفت تجاوز سه گانه آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه ثابت کرد که این کشور های مستکبر هیچ ارزشی به سازمان های بین المللی نمی دهند و خودسرانه اقدام به حمله می کنند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵
حاکمان عربی که از حمله آمریکا به سوریه خوشحالند بدانند که نوبت آنها هم خواهد رسید
شیخ ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان تجاوز به سوریه را محکوم و آن را تجاوزی به کرامت عربی و نقض حاکمیت کشوری دانست که با تروریسم جهانیِ ساخته آمریکا و هم پیمانان آن مبارزه می کند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
سکوت در برابر تجاوز آمریکا، زمینه را برای حمله به کشور های عربی و اسلامی فراهم می کند
خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه ضمن اشاره به تهدید سوریه از سوی آمریکا، تاکید کردند: هرگونه سکوت در برابر حمله به کشور عربی، زمینه را برای حمله به کشور عربی یا اسلامی دیگر باز می کند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۰
کنفرانس بین‌المللی سبک زندگی قرآنی در پاکستان برگزار شد
کنفرانس بین‌المللی سبک زندگی قرآنی با حضور شخصیت های برجسته دینی در دانشگاه کراچی برگزار شد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۹
سخن‌نگاشت | دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی
هم‌زمان با خجسته سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی‌الله‌علیه‌وآله)، جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و قشرهای مختلف مردم، صبح شنبه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR برش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در این مجموعه ...
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱
اظهارت ولیعهد عربستان مایه تاسف جهان اسلام است/ طرح جدایی شیعه و سنی کاملا سیاسی است، نه اعتقادی/ خط سیاسی ما خط قرآن است
ابوشریف در ادامه با انتقاد از اظهارات نسنجیده ولیعهد عربستان، گفت: جای بسی تاسف است که ولیعهد عربستان ادعا کند رژیم صهیونیستی صاحب حق است و می تواند حکومت تشکیل دهد!!. ملت عربستان بر خلاف ولیعهد سعودی، حامی ملت مظلوم فلسطین هستند.